Osobný odber zrušený!

   Od 1.8.2014 rušíme možnosť osobného odberu objednávok v sídle našej firmy a ostávame už len internetovou spoločnosťou s dodaním vyrobených kalendárov výhradne poštou, prípadne kuriérom. Neustále podkladanie polien pod nohy tzv. malým podnikateľom zo strany vlády a zákonodarného zboru nás prinútilo k tomuto riešeniu. K osobnému odberu by sme museli prevádzkovať systém elektronickej registračnej pokladne a reprezentatívny obchodný priestor, čo je vzhľadom na počet objednávok s požiadavkou osobného odberu (pár desiatok ročne) pre nás absolútne nerentabilné a teda stratové.

Zásielky objednávok objednaných cez internet s výberom dodania poštou, alebo kuriérom budú samozrejme obsahovať plnohodnotný daňový doklad (tzv. faktúru, no nie "bloček") v zmysle právnych noriem Slovenskej republiky.

Od 1.8.2014 takisto rušíme bezplatné poštovné pre zákazníkov z Banskej Bystrice a okolia. Poštovné a balné za zásielku začína na úrovni 2,00 EUR, čo si myslíme, že nie je premrštená suma.

Mrzí nás takéto riešenie, no musíme optimalizovať náklady, aby sme akotak prežili v tomto s prepáčením skurvenom štáte, kde sa ziskovo podniká zrejme už len v biznise napojenom na štátny cecok, čo rozhodne nie je náš prípad.

Myslím, že výsledná cena Vašej objednávky spolu s poštovným, balným a dobierkovým poplatkom aj tak neprevýši ceny podobných produktov u konkurencie s výberom osobného odberu. Ak áno, použite prosím konkurenčné spoločnosti. Tento náš krok zhodnotíme po skončení tohtoročnej sezóny (cca v marci 2015) a prípadne vyvodíme dôsledky, vrátane možnosti ukončenia činnosti po 6 rokoch fungovania.

Ospravedlňujem sa za takéto riešenie vzniknutej situácie, no inú možnosť nemáme. Ďakujem za porozumenie.

Miloš Hajdúch
www.fotokalendar.sk

Copyright © 2019 fotokalendar.sk. Powered by Zen Cart Translated by PeterB